Outsourcing IT – nikt nie zrobi tego lepiej, niż my!

Dodane: 25 lipca 2018

Szukasz specjalistów, którzy otoczą Twoją firmę opieką informatyczną równie skuteczną, co drużyna Francji na mundialu? Potrzebujesz wsparcia informatycznego, dzięki któremu okręt dźwigający infrastrukturę informatyczną Twojego przedsiębiorstwa przebrnie nieustraszenie przez wzburzone morze cybernetycznych pułapek? Pozwól nam się wykazać!

 

Oczko w głowie

Wiemy, że troszczysz się o swoją firmę, przecież to jedno z dzieł Twojego życia, na które chuchasz, dmuchasz i cieszysz się, gdy przynosi Ci zyski. Z nami emanować będzie pełnym blaskiem chwały, gdyż w zakresie IT nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a nasi specjaliści z helpdesku czekają przy telefonach jak tłum przed Lidlem w dniu promocji – zawsze gotowi rozwiązać każdy problem. Nie wierzysz? Przekonaj się.

 

Firma bez backupu to jak statek bez łodzi ratunkowej

Przezorny zawsze ubezpieczony, więc żebyś zasypiał z głową lekką jak pierzaste chmurki, zadbamy o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie, sporządzimy kopie zapasowe, aby żadna nieprzewidziana sytuacja nie zakłóciła rytmu pracy. Nie musisz dłużej martwić się, że dane księgowe i dokumenty znikną znienacka niczym bańka mydlana.

 

Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę – helpdesk

Wyobraź sobie pracownika, który przychodzi do pracy pełen zapału, wpada w wir obowiązków z zapamiętaniem wikińskiego berserka, aż tu nagle zostaje bezwzględnie zatrzymany przez popełnione w szale kliknięcie. Coś wyskoczyło, jakieś okienko, gdzieś zniknęło inne, coś przestało działać… Cóż ma począć taki pracownik, gdy arkana wiedzy informatycznej są mu obce? Cóż, nasza firma chętnie roztoczy nad nim skrzydła czułej opieki i gdy tylko zadzwoni – pomożemy mu kontynuować pracę, zanim zapał zupełnie osłabnie.

 

A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał…

To, że niektórym sprawia problem konfiguracja sprzętu czy administrowanie serwerami nie budzi w nas zdziwienia, wszak piękno życia polega na jego tajemnicach. Na szczęście jesteśmy specjalistami i bez problemu sami zajmiemy się wymienionymi czynnościami. Do zapewnienia ciągłości systemu podchodzimy jak labrador do jedzenia, z dużym entuzjazmem!

 

Oczko mu się odlepiło, temu misiu… – serwis

Czy to ptak? Czy to samolot? To awaria! A kiedy sprzęt przestaje działać, przystępujemy do natychmiastowej naprawy, mimo braku peleryn superbohaterów . Mamy wieloletnie doświadczenie, więc błyskawicznie namierzymy problem i bez wahania go usuniemy!

 

Bezpieczniej niż u Pana Boga za piecem

W mrokach internetu czyha złośliwe oprogramowanie, hakerzy i cyberprzestępcy, gotowi bez żadnych skrupułów wedrzeć się do bazy danych firmy. Bezpieczeństwo sieci jest jednym z naszych priorytetów, dlatego w ofercie mamy również audyty bezpieczeństwa sieci oraz usług serwerowych. Już dziś możesz zrobić krok w kierunku zweryfikowania zabezpieczeń w Twojej firmie i zadbania, by były na jak najwyższym poziomie.

 

Wciąż nie jesteś przekonany? A może masz pytania? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer +48422092701 lub pisząc maila na adres biuro@jns.pl

Tagi: firma informatycznaoutsourcing IT